Būti KiTaip Protas - Konsultacijos

Holistinis koučingas

Holistinis koučingas - tai konsultavimo metodas, kurio metu vyksta partnerystė tarp koučerio ir kliento, kurioje koučeris naudodamas konkrečius įrankius padeda pasiekti norimų rezultatų asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Holistinis koučingas - tai palaikymas, sąmoningumo didinimas, vedimas į pokytį, kuriam tik TU ir esi pasiruošusi.

Holistinio koučingo metu, siekiama subalansuoti žmogaus emocijas, jausmus ir teigiamai paveikti jo fizinį, socialinį bei dvasinį gyvenimą.

Kaina

40 eur 

Laikas

Bendra terapijos trukmė - 1 val.

Vieta

Kaunas 

on - line

Pasiruošimas

Nėra


Geštalto terapija

Geštalto terapija - tai terapija, kurioje mums svarbiausia ne kas tu (koks tavo vardas, socialinis statusas ar ką tu veiki), svarbiausia - ką tu išgyveni. Tai terapija, kurioje nedalinsime patarimų, nekalbėsime apie religinius, politinius ir kitus įsitikinimus, čia - pokalbiai apie tavo jausmus, apie tai kas TAU trukdo gyventi ir paieškas to, kas padėtų, kad būtų KiTaip.

Kaina

40 eur

Laikas

Bendra terapijos trukmė - 1 val.

Vieta

Kaunas

on - line

Pasiruošimas

Nėra


Astrologinės paslaugos

Pilnas asmeninis horoskopas - tai informacija apie TAVE nagrinėjant asmeninį horoskopą pagal gimimo datą, kuo tikslesnį gimimo laiką bei vietą. Sudarant horoskopą pateikiama informacija apie svarbiausias šio gyvenimo užduotis, charakterio savybes, tinkamas veiklas, talentus ir t.t.

Asmeninis horoskopas - puikus įrankis sužinoti apie save daugiau, atskleisti paslapties labirintus į savęs tobulinimą, realizavimą ir augimą.

SVARBU: horoskopo laukti reikia 2-3 savaites, todėl pasiplanuok ieškodama atsakymų planetų pagalba. Informacija bus pateikiama audio įrašų.

Vaiko auklėjimo raktai - tai informacija tėvams, siekiant sužinoti kokia kryptimi reikia auklėti savo vaiką, kad jams būtų lengviau atlikti šio gyvenimo pagrindines užduotis ir jis būtų laimingas.

Kūdikiams iki 108 dienos, horoskopo daryti negalima, nes jų likimas dar tik formuojasi.

SVARBU: horoskopo laukti reikia 1-2 savaites, todėl pasiplanuok ieškodama atsakymų planetų pagalba. Informacija bus pateikiama audio įrašu.

Kaina

60 eur

Laikas

Horoskopo laukti reikia 

1 - 2 savaites

Vieta

el. paštu

Pasiruošimas

Reikalinga kuo tikslesnė informacija TAVO gimimo datos, su laiku ir vieta.