Būti KiTaip Kūnas - Kūno terapija

Prisilietimų terapija - Būti KiTaip

Prisilietimų terapija - tai terapija per rūbus, kurioje patogiai gulint sutelkiamas dėmesys į savo kūną, į kiekvieną kūno lastelę, į savo kūno pojūčius. Prisilietimų terapija Būti KiTaip - sielos ir proto tvirtovės pažinimo kelionė, kurioje suvokimas - ką reiškia būti savo kūne, ką reiškia jį jausti, ką reiškia jį girdėti ir į jį įsiklausyti.

Terapijos metu nukeliaujama į visiško atsipalaidavimo būseną, kuri naikina įtampas kūne, nemalonius pojūčius ar skausmą.

Prisilietimų terapija - individuali sesija, kurios metu atsižvelgiant į TAVO kūno išskirtinumą parenkamas prisilietimų tempas, intensyvumas, koncentracija.

Kaina

Derinama individualiai

Laikas

Bendra terapijos trukmė - 1 val.

Vieta

Kaunas

Galimybė atvykti į TAVO erdvę. 

Pasiruošimas

Sesijos metu dėvėti patogius rūbus, kurie nevaržytų TAVO judesių.


Abjanga - Būti KiTaip

Abjanga Būti KiTaip - tai ajurvedinis masažas, kuris Senovės Indijoje buvo laikomas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo ritualu. Ši kūno atjauninimo ir valymo terapija atliekama naudojant natūralų šiltą aliejų, kuris stipriai yra įtrinamas į kūną ir daro ilgalaikį poveikį visam organizmui: išvalo toksinus, šlakus, atjaunina audinių ląsteles, mažina skausmą, harmonizuoja organų veiklą.

Abjanga masažas - "energetinė šluota" iš organizmo valanti tai, ko TAVO kūnui tikrai nereikia: šalina toksinus ir šlakus, nuovargį, įtampas, neigiamas emocijas, depresiją, stresą, skausmą.

Abjanga - ritmiška ir muzikali meditacija, skirta kiekvienai, kuriai RŪPI harmonizuoti ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną.

SVARBU: terapiją sudaro pėdų vonelė, viso kūno aliejinis masažas (aliejuojama ir galva), ajurvedinė arbata.

Kaina

Derinama individualiai

Laikas

Bendra terapijos trukmė - 1,5 val.

Vieta

Kaunas

Galimybė atvykti į TAVO erdvę

Pasiruošimas

Aliejuojama ir galva


Joga - Būti KiTaip

Joga Būti KiTaip - tai specialus parinktas asanų kompleksas, skirtas TAVO kūnui išjudinti, sustiprinti ir pagražinti.

Joga Būti KiTaip - tai terapija, kurioje kruopščiai atrinkta praktika, susidedanti iš fizinių pratimų, kuriuos sudaro dinaminės ir statinės kūno padėtys (t.y. vinjasos ir asanos) bei kvėpavimo technikos (pranajamos).

Joga - puikus įrankis padedantis sveikai gyventi, atrasti pusiausvyrą ir ramybę. Tai praktika, kurios metu ne tik didinamas lankstumas, stiprinami raumenys, bet ir harmonizuojama organizmo būsena, didėja gyvenimo džiaugsmas ir noras veikti.

Kaina

Derinama individualiai

Laikas

Bendra sesijos trukmė - 1,5 val.

Vieta

joga vyksta on-line per ZOOM platformą, iš anksto suderintu metu.

Pasiruošimas

Sesijos metu dėvėti patogius rūbus, kurie nevaržytų TAVO judesių.